Mezun Bilgi Sistemi Hakkında

Değerli mezunlarımız;
Mezunlarımızın takibi,mezuniyet sonrası iş bulma durumları, birbirleri ve üniversitemiz ile iletişim ve bağlarının devamlılığının sağlanabilmesi için geliştirilmiş bu platforma mezunlarınızın giriş yapmasını beklemekteyiz.

Mezun Bilgi Sistemi (https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx) üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için oluşturulmuş sosyal bir platformdur. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak üniversitemizin yapmış olduğu
etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. AÜ Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılacaktır.
Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz.
Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Lütfen https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx adresine giriniz.
Kullanıcı adınız: T.C Kimlik Numaranız
Parola: T.C Kimlik Numaranızın ilk 5 rakamıdır.

Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • BİRİM KARİYER MERKEZİ TEMSİLCİNİZ
  Akdeniz Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde öğrenci ve mezunlarınız adına iletişim, duyurular ve fikir alışverişi konularında bizlere destek olmak için biriminizi temsilen bir öğretim elemanını görevlendirilecektir.
 • KARİYER MERKEZİMİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARI
  Akdeniz Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezinin sosyal medya hesaplarında, öğrenci ve mezunlarınız için son derece önem arz ettiğini düşündüğümüz yönlendirmeler, duyurular yapılmaktadır. Bu nedenle aşağıda verilen merkez resmi hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
  Instagram: Akdeniz akamer
  Twitter: @akamerakdeniz
  Web: http://kariyermerkezi.akdeniz.edu.tr
Eklenme tarihi :14.12.2022 16:00:52
Son güncelleme : 14.12.2022 16:00:52